Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psí pohled

7. 8. 2006
Tak vlastně já pes Lucky ani moc neštěkám a chci Vám napsat,jak se mám.
Začnu pěkně od začátku,aby jste z toho vy lidičkové něco měli.
narodil jsem se v Plzni v chovatelské stanici.Bylo nás celkem 6 ne 5 nepleťte si to
s populární knihou.Mám 2 sestry a 3 bratry.
Po narození jsem nic neviděl neboť jsem byl asi 3 týdny slepý a tak se u mě zpočátku vyvíjel čich a hmat.bylo to bezva najedl jsem se,poté si zdřímnoul a později se pošťuchoval se svými sourozenci.
Když mi byli asi tři týdny a pomalu jsem začínal mžourat na svět přijel se na mě podívat můj nynější páníček,kterému jsem se moc líbil i ,když jsem chodil neohrabaně.
Takhe jsem si lebedil doma s mámou a sourozenci,paní chovatelka se o nás hezky starala a uklízela loužičky,hromádky vozila nás k veterináři zkrátka pohoda.
Jednou se na mě přijela podívat další část mé budoucí člověčí smečky,Lucka s tátou.Lucka mě celou dobu mě hladila a já jí pěkně kousal do ruky.Měl jsem zuby jako jehly.
Jednoho dne v dubnu si pro mě přijeli všichni.Měl jsem radost,ale netušil jsem,že tentokrát si mě odvezou do mého nového domova.V autě mi bylo smutno a dost jsem naříkal.Nevěděli co mají dělat,dávali mi hračku,ale já si nechtěl hrát,bylo mi smutno po mámě a sourozencích.Pak jsem měl žízeň a jako by to cítili zastavili a pochvíli přinesl
nový páníček lahev s vodou a já se napil a potom spokojeně usnul.Domu jsem ,ale přijel utahanej a hned udělal loužičku v kuchyni.Pak jsem se najedl vlezl do pelíšku a rozhlížel se po novém domově.Páníček si vedle mě dal spacák a tak jsme spali spolu na zemi v kuchyni.Bylo to pěkný a mě se vůbec nestýskalo.Byl jsem malá tří kilová kulička,ale spokojená protože jsem měl jídlo teplo i společnost.
další den ráno se se mnou přivítali ostatní členové smečky a za chvíli někam zmizeli.Pán zůstal se mnou a vzal mě ven.To bylo něco.Venku byla bílá studená věc co se jmenuje sníh.Moc se mi do něj nechtělo a tak jsem stál u dveří a kňoural.
A další pokračování snad příště Haf..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář